Project Description

طبق برنامه ریزی که مناسب کسب و کار شما خواهد بود ویدیو های تبلیغاتی مناسب اینستاگرام از ما تحویل و در بازه زمانی مناسب در پیج خود منتشر خواهید کرد و همچنین مهمترین پست و یا استوری شما در شبکه های اجتماعی توکا منتشر خواهد شد و حداقل 2000 بازدید یونیک و تاثیر گذار دریافت خواهید کرد.کمپین ویژه نوع دیگر تولید محتوا می باشد که میتواند بهتر تاثیر خود را در میان مدت(حدود60 روز) به نمایش بگذارد ، بهتر میتوانید کسب و کار خود را تشریح کنید ، میتوانید در قسمت های بیشتری محصول و یا محصولات و حتی خدمات خود را معرفی کنید. این کمپین میتواند برای استارت آپ ها ، وبسایت و اپلیکیشن ها گزینه مناسبی باشد.

اما همانطور که میدانید شاید بهترین نوع تبلیغات، تبلیغاتی است که مستمر و طولانی مدت باشد و به همین منظور اگر کسب و کار رو به رشدی دارید میتواند بهترین انتخاب برای شما باشد و همچنین این کمپین تبلیغاتی ویژه اینستاگرام میتواند مناسب سازمان ها و شرکت ها باشد. این کمپین حدود 3 ماه طول خواهد کشید.

استوری اینستاگرام

برای اینکه بهترین کیفیت و تاثیر را بر روی مخاطبین پیج اینستاگرام خود بگذارید ، بهتر است از استوری ها استفاده کنید و چه بهتر از ویدیو !

پست اینستاگرام

بهترین سایز ممکن برای استفاده در پست اینستاگرام ساز 1080*1080 است که برای به نمایش گذاشتن محتوای مورد نیاز شما در بزرگترین سایز و جذب مخاطب به کسب و کار و یا خدمات شما از آن استفاده خواهیم کرد.

استوری پست اینستاگرام

ممکن است شما ترجیح بدید که یک محتوا در هر دو سایز مورد استفاده قرار بگیرد مشکلی نیست ، یک محتوای مهم را در دو سایز استوری و پست برای شما آماده میکنیم تا بهتر موضوعات مهم خود را به مخاطبین خود انتقال دهید.