سوالات متداول

مشتری گرامی لطفا جهت طرح سوال خود، ابتدا پرسش و پاسخ های زیر که پرتعدادترین سوالات مشتریان بوده و پاسخ داده شده است را به دقت مطالعه فرموده و در صورتیکه پاسخ سوال خود را در این لیست نیافتید، ازطریق فرم انتهای صفحه سوالات خود را با ما در میان بگذارید.

آمار و تحقیقات نشان می دهد که میزان تاثیرپذیری انسان از طریق حس بینایی بیش از 75% است. با این تفسیر بهترین روش تبلیغاتی برای انتقال پیام تبلیغاتی از طریق رسانه های دیداری است. و البته هر چه میزان استفاده از سایر حواس هم در کنار بینایی افزایش یابد قطعا به توقیق بیشتری دست خواهیم یافت.

در موشن گرافیک با توجه به اینکه تمامی مراحل تولید توسط رایانه انجام می پذیرد لذا از هزینه هایی نظیر تصویربرداری،بازیگر و به طور کلی عوامل متعدد دست اندرکار در تولید تیزرهای رئال در امان هستیم و لذا ضمن انتقال مفاهیم مورد نظر درتیزر تولیدی، هزینه ی بسیار پایین تری صورت می پذیرد و از همین روی بسیار مقرون به صرفه خواهد بود
خیر. در این نوع تبلیغ صرفه نظر از جنبه هزینه ای، به دلیل تنوع آبجکت های گرافیکی، هر ایده ای را که در واقعیت حتی امکان نزدیک شدن به آن میسر نیست،در دسترس ماست و می توانیم هز آنچه که در خیال و رویای ما است را به تصویر بکشیم.
قطعا در مقایسه با تولید یک فیلم تبلیغاتی با عوامل متعدد که در پاسخ سوالات قبلی ذکرشد، تولید موشن گرافیک از سرعت بسیار بالایی برخوردار است .

این حرفه نیز همانند هر حرفه دیگر از جامعه کاری با میزان تخصص و تجربه گوناگون تشکیل شده است  و میزان دستمزد هر یک از اشخاص به عوامل بسیاری از جمله عوامل یاد شده بستگی دارد.

تاپ تیزر ضمن برخورداری از تیمی تحصیل کرده و نیز با تجربه به محیط تبلیغاتی کشور احاطه مناسبی دارد که این اشراف بر فضای کسب و کارها و نیز اشراف بر مدیاهای مناسب و سبک های کاری مختلف مناسب هر مدیا، شما را از دوباره کاری و آزمون و خطای مرسوم در تیم های کم تجریه نجات داده و در وقت و هزینه شما صرفه جویی می کند. فراموش نکنید تبلیغات غلط ضمن هدر دادن هزینه و وقت شما سبب عقب افتادگی و تاثیراتی منفی می گردد که گاهی با چند برابر هزینه کرد هم قابل جبران نیست.

ساخت آثار هنری از دو بخش تشکیل می شود:۱- جنبه فنی ۲- جنبه سلیقه ای. در جنبه ی نخست، تاپ تیزر کیفیت فنی تولیدات خود را ضمانت می کند و با تکیه بر دانش فنی و توانایی های تکنیکی تیم خود تاثیر گذاری محصولات و تولیدات پیشنهادی خود را تضمین می نماید و البته در صورت وجود نقطه نظراتی غیر از موارد پیشنهادی ما توسط شما مشتری گرامی خواسته شما عینا اجرا  می گردد که در این صورت مسئولیت تاثیر گذاری این تبلیغات بر عهده شما خواهد بود. درجنبه دوم نیز ضمن در نظر گرفتن سلیقه شما مشتری گرامی ، پیشنهاداتی را بر اساس بازخوردهای تجربی حاصل از پروژه های گذشته را با شما در میان گذاشته و تصمیم گیری در این موارد بر عهده شما است. با همه این اوصاف ما تاثیرات کوتاه مدت و در سریع ترین زمان ممکن را در راهکارهای پیشنهادی خود تضمین می کنیم. فراموش نکنید مهم ترین مسئله در موفقیت هر کسب و کاری برندسازی است و این امر مسئله ای زمانبر و تخصصی است.لذا پیشنهاد می کنیم که پیش از سفارش موشن گرافیک مطالبی را پیرامون استانداردهای برندسازی مطالعه و سپس اقدام به سفارش موشن گرافیک نمایید. تاپ تیزر شما را در این مسیر با بهینه نمودن استراتژی هزینه ای و تبلیغاتی به بهترین شکل ممکن همراهی خواهد کرد.

قطعا. جهت اطلاعات بیشتر با همکاران ما تماس بگیرید.

  • این فیلد برای هدف اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .