قوانین استفاده از تاپ تیزر

“اپلیکیشن تاپ تیزر” از قوانینی تبعیت می کند و دارای مقرراتی است که سفارش از آن به معنای توافق کامل شما با این شرایط و ضوابط که در ذیل آمده تلقی می گردد:

۱- سفارش موشن گرافیک به “اپلیکیشن تاپ تیزر”بر مبنای قوانین و آئین نامه های کشور و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

2- اطلاعات درج شده در خصوص مشخصات فنی بسته های ارائه شده مربوط به“اپلیکیشن تاپ تیزر” است، این اطلاعات  به طور مداوم  بروز رسانی می گردد .لذا مشتری می بایست با دقت فرم سفارش را تکمیل نموده و “اپلیکیشن تاپ تیزر” تنها در قبال مشخصات و قیمت های درج شده در فرم مسئولیت داشته. بدیهی است روند سفارش دهی تنها زمانی تکمیل می گردد که پرداخت توسط مشتری انجام گردیده و رسید و کد رهگیری توسط وی دریافت گردد.

3- كاربران هنگام سفارش ملزم می باشند اطلاعات صحیح كامل را در اپلیکیشن درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات، مانع تکمیل مراحل سفارش خواهد شد. ملاک اقدام در مورد سفارشات اطلاعات قید شده توسط مشتریان در فرم سفارش است. بدیهی است مسئولیت هرگونه اطلاعات نادرست برعهده مشتری است و هزینه های احتمالی ناشی از این موضوع متوجه مشتری است.

4-“اپلیکیشن تاپ تیزر”هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد ناقص سایت که می تواند ناشی از عوامل خارج از حوزه مدیریت این سایت باشد (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتی، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.

5- تمام ابزاری که در“اپلیکیشن تاپ تیزر” با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و كاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش كالا باشد.

6- ارتباط” تاپ تیزر” با کاربران از طریق“اپلیکیشن تاپ تیزر” و یا وبسایت Toptizer.ir برقرار می گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران  درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و …) صورت می پذیرد.

7-“اپلیکیشن تاپ تیزر”به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر، واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

8-“اپلیکیشن تاپ تیزر”، ثبت سفارش کالا و مشخصات ارسال سفارش را از طریق ایمیل به اطلاع سفارش دهنده می رساند.

9- تحویل سفارش در “تاپ تیزر” کاملا غیر حضوری بوده و دربستر وب انجام می پذیرد. ملاک ارسال سفارش ایمیل قید شده توسط مشتری می باشد و مسئولیت هرگونه اشتباه در درج ایمیل و سایر اطلاعات تماس بر عهده مشتری می باشد.

10- در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سفارش ، مبلغ پرداخت شده طی ۲۴ الی 72 ساعت کاری به حساب خریدار واریز خواهد شد.