قوانین ” تاپـ تیــزر “

” تاپ تیزر” از قوانینی تبعیت می کند و دارای مقرراتی است که خرید خدمات از آن، به معنای توافق کامل شما با این قوانین است . لذا از شما همراه گرامی خواهشمندیم ، نسبت به قوانین “تاپـ تیزر “ که در این بخش قرار گرفته دقت نموده، تا خدمات مورد نظرتان، به نحو شایسته به شما ارائه گردد 

۱- سفارش موشن گرافیک به ” تاپـ تیـزر”بر مبنای قوانین و آئین نامه های کشور و با رعایت کامل تمام قوانین کشور صورت می پذیرد.
2- اطلاعات درج شده در خصوص مشخصات فنی بسته های ارائه شده، مربوط به” تاپـ تیـزر” است، این اطلاعات  به طور مداوم و متناسب با نیازهای بازار و امکانات مجموعه به روز رسانی می گردد .لذا خواهشمند است ابتدا با دقت قوانین را مطالعه و سپس فرم سفارش را تکمیل نمایید. ” تاپـ تیـزر” تنها در قبال مشخصات در فرم نهایی و ارسالی شما مسئولیت دارد. بدیهی است روند سفارش دهی تنها زمانی تکمیل می گردد، که پرداخت توسط مشتری انجام گردیده و رسید و کد رهگیری توسط وی دریافت گردد.
3- كاربران هنگام سفارش ملزم می باشند اطلاعات صحیح كامل را در فرم خرید درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات، مانع تکمیل مراحل سفارش خواهد شد. ملاک اقدام در مورد سفارشات، اطلاعات قید شده توسط مشتریان در فرم سفارش است. بدیهی است مسئولیت هرگونه اطلاعات نادرست برعهده مشتری است و هزینه های احتمالی ناشی از این موضوع متوجه مشتری است.
4-” تاپـ تیـزر”هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد ناقص سایت که می تواند ناشی از عوامل خارج از حوزه مدیریت این سایت باشد (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتی، تجهیزات سخت افزاری زیر ساختی کشور و غیره) نمی پذیرد.
5- تمام ابزاری که در” تاپـ تیـزر” با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و كاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش كالا باشد.
6- ارتباط” تاپـ تیـزر” با کاربران از طریق وبسایت Toptizer.ir برقرار می گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران  درج کرده اند (همانند ایمیل ، تلفن و موبایل ) صورت می پذیرد.
7-” تاپـ تیـزر”به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر، واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.
8-” تاپـ تیـزر”، ثبت سفارش کالا و مشخصات ارسال سفارش را از طریق ایمیل به اطلاع سفارش دهنده می رساند.
9- تحویل سفارش در “تاپـ تیـزر” کاملا غیر حضوری بوده و بر بستر وب انجام می پذیرد. ملاک ارسال سفارش ایمیل قید شده توسط مشتری است و مسئولیت هرگونه اشتباه در درج ایمیل و سایر اطلاعات تماس بر عهده مشتری خواهد بود.
10- در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سفارش ، مبلغ پرداخت شده مطابق روال جاری در سیستم بانکی کشور و طی ۲۴ الی 72 ساعت کاری به حساب خریدار برگشت داده خواهد شد.