پیگیری سفارشات

دوستان و همراهان “تاپـ تیـزر” ، فعالیت این مجموعه بر بستر وب و به گونه ای طراحی گردیده است که شما مشتری ارجمند بدون نیاز به اتلاف وقت و رفت و آمدهای زمان بر ، بتوانید نسبت به سفارش خدمات رسانه ای و تولیدات محتوایی خود اقدام نمایید.در این مسیر تمهیدات در نظر گرفته شده به شکلی است که شما بتوانید از مرحله نخست تا انتها را ، از طریق وبسایت ثبت نموده و به سرعت نیز پاسخ لازم را از سوی همکاران ما دریافت نمایید. و این مهم تنها با صرف چند دقیقه از وقت گرانبهایتان در هر مرحله به راحتی امکان پذیر است.

صفحه حاضر ، برای پیگیری وضعیت سفارش ها در نظر گرفته شده است. شما می توانید با وارد نمودن اطلاعاتی که در هنگام سفارش از سوی سایت در اختیار شما قرار می گیرد، به راحتی نسبت به آگاهی از وضعیت سفارش خود اقدام نمایید.برای این مهم شما به دو مورد اطلاعات احتیاج خواهید داشت.  ایمیل که توسط شما در هنگام سفارش در فرم خرید درج گردیده و کد رهگیری سفارش ، که در پایان مرحله خرید و در رسید ارائه شده از سوی “تاپـ تیـزر” در اختیار شما قرار داده شده است. با ورود این اطلاعات شما می توانید از وضعیت سفارش خود با خبر گردید.

بدیهی است با توجه به محرمانه بودن اطلاعات مشتریان نزد ما، تنها راه اثبات هویت سفارش دهنده، کد رهگیــری و ایمیــل ایشان در بانک اطلاعاتی “تاپـ تیـزر”  است و  به همین خاطر بدون داشتن این اطلاعات امکان دسترسی به صورت وضعیت سفارش، امکان پذیر نمی باشد. متدکر می شود که در صورت فراموشی کد رهگیری، می توانید با ارائه درخواست در فرم تماس با ما نسبت به درخواست ارائه کد مربوطه اقدام نمایید. همکاران ما کدمربوطه را به ایمیلی که در فرم خرید قید نموده اید ارسال خواهند نمود.

چنانکه به استحضار رسید، مراحل کاری به شکلی تعریف گردیده است، تا با روش اینترنتی و بدون نیاز به تماس تلفنی همه مراحل کاری انجام پذیرد. لذا خواهشمند است تا حد امکان از تماس تلفنی برای درخواست کد رهگیری خودداری فرمایید. ازهمکاری شما مشتری ارجمند سپاسگزاریم و به شما اطمینان خاطر  میدهیم که در تمام مراحل کاری و انجام سفارش در کنار شما خواهیم بود و البته به این همراهی مفتخریم

ردیفدپارتمان سفارشایمیل شماره سفارشمبلغ پرداختیدرگاه بانکی پرداختوضعیت سفارشدانلود

هیچ ورودی مطابق با درخواست شما وجود ندارد.

ردیفدپارتمان سفارشایمیل شماره سفارشمبلغ پرداختیدرگاه بانکی پرداختوضعیت سفارشدانلود